E-book AMAZON KINDLE TOUCH 2022, 16GB, SPECIAL OFFERS, modrý

Nejlehčí a nejkompaktnější Kindle, nyní s displejem s vysokým rozlišením 300 ppi pro ostrý text a obrázky. Čtěte pohodlně s neoslňujícím papírovým displejem. Nastavitelný režim předního světla a tmy usnadňuje čtení ve dne i v noci. Ztraťte se ve svém příběhu. Vylaďte zprávy, e-maily a sociální média ... více
Objednací kód: V7002175871
Kód výrobce:
Výrobce: AMAZON
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (3 ks)
Cena bez DPH: 2 569 Kč
Cena s DPH: 3 108 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Nejlehčí a nejkompaktnější Kindle, nyní s displejem s vysokým rozlišením 300 ppi pro ostrý text a obrázky. Čtěte pohodlně s neoslňujícím papírovým displejem. Nastavitelný režim předního světla a tmy usnadňuje čtení ve dne i v noci. Ztraťte se ve svém příběhu. Vylaďte zprávy, e-maily a sociální média pomocí zařízení bez rozptylování speciálně vytvořeného pro čtení. Nyní s prodlouženou výdrží baterie – Na jedno nabití přes USB-C vydrží až 6 týdnů. Nyní s 16 GB pro uložení tisíců knih – dvojnásobná kapacita úložiště oproti předchozí generaci. Najděte nové příběhy – s Kindle Unlimited získejte neomezený přístup k více než 2 milionům titulů, tisícům audioknih a dalším. Navrženo s ohledem na udržitelnost. Tento Kindle používá 30-75% recyklovaných plastů a 90% recyklovaného hořčíku a má 100% recyklovatelné obaly zařízení.

Display
6” displej Amazon s vestavěným světlem, 300 ppi, optimalizovaná technologie písma, 16-úrovňová stupnice šedé.

Velikost
157,8 x 108,6 x 8,0 mm. Velikost představuje celkové rozměry zařízení.

Hmotnost
158 g

Požadavky na systém
Žádné; plně bezdrátové a ke stažení obsahu nevyžaduje počítač.

Úložiště na zařízení
16 GB

Cloudové úložiště
Zdarma cloudové úložiště pro veškerý obsah Amazonu.

Životnost baterie
Na jedno nabití vydrží až 6 týdnů, na základě půl hodiny čtení denně s vypnutým bezdrátovým připojením a nastavením světla na 13. Výdrž baterie se může lišit v závislosti na použití. Zvukové streamování audioknih přes Bluetooth sníží výdrž baterie.

Doba nabíjení
Plně se nabije přibližně za 4 hodiny z počítače přes USB kabel; Plně se nabije za přibližně 2 hodiny s 9W USB napájecím adaptérem.

Wi-Fi připojení
Podporuje sítě 2,4 GHz a 5,0 GHz s podporou zabezpečení WEP, WPA a WPA2 pomocí ověřování heslem nebo Wi-Fi Protected Setup (WPS). Nepodporuje připojení k ad-hoc (nebo peer-to-peer) wifi sítím.

Funkce usnadnění
Čtečka obrazovky VoiceView dostupná přes zvuk Bluetooth poskytuje mluvenou zpětnou vazbu, která vám umožní procházet zařízení a číst knihy pomocí převodu textu na řeč (dostupné pouze v angličtině). Kindle také obsahuje schopnost invertovat černobílou, upravit velikost písma, vzhled písma, řádkování a okraje. Další informace o usnadnění pro Kindle .

Podporované formáty obsahu
Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, nechráněné MOBI, PRC nativně; PDF, DOCX, DOC, HTML, EPUB, TXT, RTF, JPEG, GIF, PNG, BMP prostřednictvím konverze; Zvukový formát zvuku (AAX).

Dokumentace
Zjistěte více o zařízeních Kindle v naší Stručné příručce a Uživatelské příručce Kindle.

Záruka a servis
2 letá záruka

Zahrnuto v krabici
Kindle, nabíjecí kabel USB-C a průvodce rychlým startem .

Generace
Kindle (11. generace) – vydání 2022.

Aktualizace zabezpečení softwaru
Toto zařízení obdrží zaručené aktualizace zabezpečení softwaru po dobu nejméně čtyř let poté, co bylo zařízení naposledy k dispozici ke koupi jako nové zařízení.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model AMAZON KINDLE TOUCH 2022
Obsah balení Kindle, nabíjecí kabel USB-C a průvodce rychlým startem
Displej a grafika
Úhlopříčka LCD (palce) 6
Procesor a paměť
Pevný disk - paměť 16GB
Konektivita
Lightning Ne
USB Type-C Ano
micro USB Ne
HDMI Ne
Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
Rozměry, hmotnost, nosnost
Hmotnost přesná (kg) 0,158
Výška (mm) 157,8
Šířka (mm) 108,6
Hloubka (mm) 8